Wyświetlanie 1–12 z 18 wyników

Brak w magazynie

Bluzy chłopięce | Odzież dla dzieci i młodzieży

Bluza chłopięca Energy beż Original Marines

142.00

Bluzy chłopięce | Odzież dla dzieci i młodzieży

Bluza chłopięca New York Original Marines granat

168.00
Brak w magazynie

Bluzy chłopięce | Odzież dla dzieci i młodzieży

Bluza chłopięca Energy pomarańczowa Original Marines

142.00

Bluzy chłopięce | Odzież dla dzieci i młodzieży

Bluza chłopięca New York Original Marines szara

168.00

Bluzy Chłopięce

Bluzy to bez wątpienia jeden z ulubionych elementów garderoby ubrań dla chłopców. Doceniają je ze względu na praktyczność, wygodę i wielofunkcyjność. Chłopięca bluza z kapturem, uchroni głowę przed wiatrem, chłodem a przede wszystkim jest stylowym, sportowym uzupełnieniem chłopięcej stylizacji. Chłopięca bluza z kapturem to najczęściej wybierana rzecz przez dzieci i młodzież w szczególności bluzy o sportowym charakterze- swobodne i komfortowe.

Bluzy chłopięce - wygoda i funkcjonalność

Kolejnym istotnym elementem przy wyborze idealnej bluzy chłopięcej jest ilość i rodzaj kieszeni. I tutaj więcej znaczy lepiej. Możliwość schowania drobnych rzeczy czy przekąsek bez konieczności noszenia dodatkowego bagażu jest bez wyjątku atutem w życiu aktywnych i pełnych życia młodych chłopców. Kieszenie w chłopięcych i młodzieżowych bluzach maja jeszcze jedną zasadniczą funkcję (mnie zawsze lubianą przez dorosłych) jaką jest przechowywanie w niej dłoni

Bluzy chłopięce - moda i styl

Bluza dla chłopca to nie tylko wygoda i komfort ale również styl i wyrażenie siebie, dlatego w ofercie posiadamy bluzy dziecięce z motywami i bohaterami najbardziej popularnych gier czy filmów. W wielu kształtach i kolorach tak aby każde dziecko znalazło coś dla siebie.

Bawełniane bluzy chłopięce, świetnie sprawdzą się w codziennych aktywnościach, w szkole czy na spacerze. Bluzy nylonowe to chłopięce bluzy sportowe dla chłopców, charakteryzujące się lekkością i wyższą opornością na wodę. Rozpinane chłopięce bluzy na suwak to idealna opcja kiedy nie mamy pewności co do pogody czy temperatury.

Szeroki wybór tkanin, wzorów oraz kształtów sprawia że każdy znajdzie coś dla siebie.

W ofercie znajdują się jeszcze inne ubrania dla chłopców: https://ekiddo.pl/chlopiec/

W razie jakichkolwiek pytań, chętnie udzielmy odpowiedzi: https://ekiddo.pl/kontakt/