Wyświetlanie 1–12 z 23 wyników


Spodnie chłopięce

Bez względu na okazję czy wiek spodnie to 99% wybór dolnej części garderoby chłopięcej. Do szkoły, na spacer, podczas zabaw czy na specjalne okazje, w różnych kolorach i o rożnych fasonach. Wszystkie jednak musi cechować wygoda i komfort noszenia. Eleganckie spodnie chłopięce, Jeansy. Chłopięce spodnie dresowe czy klasyczne proste spodnie- wybór jest bardzo szeroki, tak aby dopasować się do preferencji Naszego dziecka.

Spodnie dresowe chłopięce

Niedoścignionym faworytem w kategorii spodni chłopięcych są oczywiście spodnie dresowe. Ich niezaprzeczalna wygoda i swoboda noszenia zapewnia komfort każdemu aktywnemu dziecku. Regulacja w pasie gumą czy wiązaniem sprawia że stają się pierwszym wyborem każdego chłopca. Chłopięce spodnie dresowe to idealny wybór zarówno na zajęcia sportowe jak i na co dzień do szkolnej ławki. Zajmują one pierwsze miejsce na podium w rankingu ulubionej odzieży dziecięcej chłopców.

Spodnie chłopięce na każdą okazję

Starając się spełniać oczekiwania w swoim asortymencie nieprzerwanie poszerzamy ofertę spodni chłopięcych tak aby każdy młody klient mógł znaleźć coś dla siebie. Spodnie dresowe, casualowe, proste czy ze ściągaczami- zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu. W ofercie znajdują się jeszcze inne ubrania dla chłopców: https://ekiddo.pl/chlopiec/

 

W razie jakichkolwiek pytań, chętnie udzielmy odpowiedzi: https://ekiddo.pl/kontakt/