Wyświetlanie 1–12 z 24 wyników

Dziewczynka

Bluza

132.00

Nowości | Odzież dla dzieci i młodzieży

Bluza z kapturem LOVE zielona

132.00

Bluzy dla dziewczynki

Bluzy to bez wątpienia jeden z ulubionych elementów garderoby ubrań dla dziewczynek. Doceniają je ze względu na praktyczność, wygodę i wielofunkcyjność. Dziewczęca bluza z kapturem, uchroni głowę przed wiatrem, chłodem a przede wszystkim jest stylowym, sportowym uzupełnieniem dziewczęcej stylizacji. Bawełniane bluzy dziewczęce to najczęściej wybierana rzecz przez dzieci i młodzież w szczególności bluzy o sportowym charakterze- swobodne i komfortowe.

Bluzy dziewczęce - wygoda i funkcjonalność

Kolejnym istotnym elementem przy wyborze idealnej bluzy dziewczęcej jest ilość i rodzaj kieszeni. I tutaj więcej znaczy lepiej. Możliwość schowania drobnych rzeczy czy przekąsek bez konieczności noszenia dodatkowego bagażu jest bez wyjątku atutem w życiu aktywnych i pełnych życia młodych dam. Kieszenie w dziewczęcych i młodzieżowych bluzach maja jeszcze jedną zasadniczą funkcję (mnie zawsze lubianą przez dorosłych) jaką jest przechowywanie w niej dłoni.

Bluzy dziewczęce - moda i styl

Bluza dla dziewczynki to nie tylko wygoda i komfort ale również styl i wyrażenie siebie, dlatego w ofercie posiadamy bluzy dziecięce z motywami i bohaterami najbardziej popularnych gier, bajek filmów. Dużym zainteresowaniem wśród dziewczynek cieszą się bohaterowie filmów i bajek Disneya.

Bawełniane bluzy dziewczęce, świetnie sprawdzą się w codziennych aktywnościach, w szkole czy na spacerze. Eleganckie bluzy dziewczęce wzbogacane o niebanalne elementy zawsze chętnie znajdą się w dziewczęcej szafie. Dbałość o detale i piękne wykończenie to coś co charakteryzuje nasze bluzy dziewczęce. Tak zdobiona bluza nie jest tylko sportowym dodatkiem ale również świetnie sprawdzi się w bardziej eleganckich stylizacjach.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą pięknych kardignaów i swetrów dziewczęcych: https://ekiddo.pl/dziewczynka/swetry-kardigany-dziewczece/

Szeroki wybór tkanin, wzorów oraz kształtów sprawia że każdy znajdzie coś dla siebie. W ofercie znajdują się jeszcze inne ubrania dla dziewczynek: https://ekiddo.pl/dziewczynka/

W razie jakichkolwiek pytań, chętnie udzielmy odpowiedzi: https://ekiddo.pl/kontakt/