Kilka słów o nas...

Pomysł na powstanie naszego sklepu internetowego z ubraniami dla dzieci zrodził się z naszej pasji do podróżowania. Szczególnie upodobaliśmy Sobie Włochy gdzie mieliśmy okazję spotkać się odzieżą dla dzieci projektowaną na południu Europy. Właśnie podczas naszych zagranicznych wycieczek mieliśmy okazję spotkać się z Włoską marką dziecięcą Original Marines. Zawsze podobały nam się ubrania dla naszych pociech opracowywane przez Włoskich projektantów.

Sami posiadając dwójkę dzieci przywiązujemy zawsze dużą uwagę do jakości oraz staranności wykonania noszonych ubrań przez nasze dziewczynki. Tak kilkukrotnie udało nam się trafić do przepięknych włoskich butików z ubrankami dla dzieci, które zawsze wyróżniały się niepowtarzalnym stylem, dobrym gatunkiem oraz przepięknymi żywymi kolorami. Często byliśmy pytani przez znajomych gdzie można nabyć takie oryginalnie wyglądające i nie powtarzalne ubrania dla dzieci, dlatego postanowiliśmy otworzyć nasz sklep internetowy z odzieżą dla dzieci.
Początkowo z racji posiadania dwóch kochanych córek, specjalizowaliśmy się w ubrankach dla dziewczynek, z czasem jednak przyszedł również czas na kolekcje dziecięce dla chłopców.

Wybraliśmy współpracę z Włoskim producentem ubrań dla dzieci czyli znaną marką Original Marines. To naprawdę świetny producent odzieży oferujący całą paletę dziecięcych oraz młodzieżowych kolekcji oryginalnych konfekcji.
W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie właściwie wszystko dla waszych rosnących z upływem lat pociech. Za misję postanowiliśmy sobie, aby towarzyszyć Waszym dzieciom od mniej więcej 3 do 14 roku życia. Chcemy, by mogły one cieszyć się ubraniami uszytymi z myślą o ich wygodzie, oraz co najważniejsze zdrowiu dzięki produkcji ubrań Original Marines tylko z certyfikowanej organicznej bawełny. Wybierając ubrania dla dzieci z naszych kolekcji kupujesz zawsze produkt przy produkcji, którego największy nacisk był położony na jakość i oryginalny wygląd. Pamiętajcie, że produkty Original Marines to coś więcej jak ubrania dla dzieci – to cała misja służenia Waszym pociechą na drodze do prawidłowego rozwoju.